Tepk roges vasarą

pasirūpinkite savo langų sandarumu!

Tinkleliai nuo vabzdžių

Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi.


Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio. Visi tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl, tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis.


Akivaizdu, kad tinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.


Tinkleliai nuo vabzdžių puikiai atlieka ir kitas funkcijas. Jie apsaugo nuo nestipraus lietaus, taigi nereikia nerimauti dėl į kambarį patekusio vandens neapdairiai palikus pravirą langą. Patogu ir tai, kad ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio vandens žymių.Rėminiai tinkleliai nuo vabzdžių

Rėminiai tinkleliai nuo vabzdžių dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra pigiausi. Jie montuojami lango rėme su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės magnetais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti ir, vasaros sezonui pasibaigus, išmontuoti.


Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir, pvz., prie angos sienoje ar lauko terasoje. Papildomai galima sukomplektuoti ir tarpinį šepetėlį, kuris kompensuoja angos nelygumus ir neleidžia vabzdžiams per plyšius prasiskverbti į patalpą.


Rėminis tinklelis montuojamas su magnetiniais laikikliais ant paties lango rėmo. Naudojame stiprius magnetus, todėl rėmelis nenukrenta net esant stipriam vėjui. Galimos rėmelio spalvos: balta ir ruda. Šį tinklelį labai paprasta išsimatuoti patiems, o dėl magnetukų - ypač patogu naudoti. Dėl šių priežasčių yra bene populiariausias mūsų gaminamas tinklelis nuo vabzdžių.


Ruloniniai tinkleliai nuo vabzdžių

Šie tinkleliai nuo vabzdžių yra tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje stacionariai, tačiau dėl spyruoklinio mechanizmo jie lengvai susisuka į kasetę viršuje arba šone. Tankaus šepetėlio juostos konstrukcijos šonuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą. Standartinės ruloninio tinklelio nuo vabzdžių profilio spalvos - balta ir ruda.Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių

Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių puikiai išsprendžia aukšto slenksčio problemą. Slenkstis šioje sistemoje yra itin žemas ir beveik nepastebimas - iki 8 mm, o tinklelis susistumia taip pat kompaktiškai, kaip ir ruloninis.


Šis tinklelis ypač saugus vaikams ne tik dėl žemo slenksčio, bet ir todėl, kad šioje sistemoje nėra naudojama įtempta spyruoklė, kaip ruloniniame tinklelyje. Šį tinklelį nuo vabzdžių labai paprasta naudoti - jis atidaromas ir uždaromas lengvai stumtelėjus ranka. Jei tinklelis netyčia išstumiamas iš bėgelių, jis vėl lengvai atsistato į savo vietą.


Standartinės plisuoto tinklelio nuo vabzdžių profilio spalvos - balta, ruda, antracitas ir medžio imitacija (vyšnia).